Preskočiť navigáciu

Portál do nadčasového sveta

Víte kam pojedete, a chcete vědět, co Vás v regionu očekává

Na úvodní straně portálu ETNOFOLK si na mapě vyberte stát, do kterého míříte, nebo ve kterém se právě nacházíte, nebo si v levém menu vyberte možnost Hledání na mapě, které Vám zobrazí mapu celé střední Evropy. V obou případech se Vám zobrazí mapa s ikonkami, které označují jednotlivé

Body zájmu: typická architektura, doložená tradiční řemesla, kroje, zvyky aj.

Události, které se v oblasti konají

Služby, které jsou Vám k dispozici (muzea, galerie, informační centra, ubytování, restaurace)

Ikona označuje místo, na němž najdete více zajímavostí pohromadě - po dalším přiblížení mapy nebo kliknutí přímo na ikonu se Vám rozdělí na jednoznačné ikony („body zájmu“, „události“, „služby“).

Ukázka: Čechy (mapu si můžete přiblížit či posunout tam, kam se chystáte a aktualizovat ikony na ní pomocí linku „Aktualizovat výběr“ vpravo dole pod mapou.)

Ukázka: Domažlicko

Pod mapou máte k dispozici přehledy s podrobnějšími informacemi k Bodům zájmu (záznamy ze Znalostní báze), Událostem a Službám aktuálně zobrazeným na mapě.

Pokud Vás zajímá jen určitá část z lidové kultury, můžete si v roletce Klíčová slova (pod mapou) vybrat heslo, které je Vám nejbližší. Klíčová slova jsou sestavena do tří zpřesňujících úrovní. Po jejich výběru použijte link Aktualizovat výběr - aktualizuje se nejen mapa, ale i všechny seznamy (znalostní báze, služby, události případně další).

Další ukázky: